ערב מבוא לתכנית ספטמבר 2023
.

התכנית להכשרת תרפיסטים בגישת
הורות כמעשה ניסים

ערב מבוא למתעניינים בתכנית - עם שי אור ב ZOOM
בהשתתפות צוות התכנית ובוגרי התכנית 

הערב יתקיים ביום שני ה 11.9 בשעה 20:00 (עד 22:00)

אם השפה של הורות כמעשה ניסים מרגשת אותך, מרגש אותנו לאפשר לך להעמיק בה ולהעניק אותה כמטפל/ת בגישה.
נשמח מאד לפגוש אותך בערב המבוא - גם אם עוד לא ברור לך שתוכל/י להצטרף באוקטובר הקרוב. נשמח לאפשר לך לפגוש את שי אור, את מורי התכנית
וגם כמה מבוגרי התכנית כדי שתוכל/י לחוש את רוח התכנית, לשאול שאלות ולברר לעצמך האם זה נתיב ההתפתחות האישית והמקצועית שמתאים לך.

למי מתאימה התוכנית?

לתרפיסטים (ותיקים או בתחילת דרכם) או לבאים מעולמות הטיפול עם ניסיון בהובלת תהליכי ריפוי בשיחה, שמבקשים לעשות עוד צעד לעומק וללטש עוד את יכולות הריפוי הגלומות בהם.

למי שמחפשים לעצמם נתיב פריחה מקצועי חדש, והייחודיות והמהפכנות שבגישת “הורות כמעשה ניסים” מושכת ומעניינת אותם.

לא.נשים שלא מפחדים לשאול שאלות על כל מה שנחשב מקובל ונורמלי בחברה, ולבחון איך תפיסות אלה משפיעות על האופן שבו אנחנו חיים עם ילדים.

תוכנית הלימודים היא דו-שנתית.
מיד בסיומה ניתן להקים קליניקה בגישה

מה מיוחד בגישה?

כשאנחנו מדברים על ריפוי בגישת הורות כמעשה ניסים אנחנו מזמינים להתבוננות חדשה לגמרי על יסודות התרבות שלנו. על מהו קושי, מה תפקידו בעולם, מה באמת מבקש ילד מהוריו, מהם סדרי העדיפויות במשפחה שמאפשרים לפרוח בתוכה, איך זה נראה כשלא רק מדברים על אהבה אלא חיים לפיה, איך אמורה לתפקד משפחה בריאה ואיך באמת מבקש לחיות אדם מבוגר בעולם. 

למה חשוב לנו לפגוש אותך בערב המבוא?

כי כמו שכבר הבנת, הצטרפות לתכנית היא לא רק צלילה לעולם של ידע חדשני ומיומנויות יחודיות בתחום ריפוי הנפש אלא גם יציאה למסע של ריפוי עצמי רדיקלי, שינוי מייטיב בכל מערכות היחסים, הבנה חדשה של מקומך בעולם ובהירות על מה שמייחד אותך כמחולל/ת ריפוי. בערב המבוא תוכל/י להבין אם השינוי הזה מדוייק לך.

המפגש יתקיים ביום שני 11/9 בשעה 20:00 שעון ישראל

המפגש ללא עלות אבל כדי שנוכל לשלוח לך קישור לזום יש צורך להרשם כאן:

כתובת אימייל
שם
טלפון סלולארי

שימו לב: כל הפרטים הטכניים לגבי המפגש יופיעו בדף התודה, שיעלה על המסך לאחר ההרשמה. לפני המפגש נשלח לך תזכורת במייל ובקבוצת הווטצאפ (אם לא מצאת מייל בתיבת הדואר הנכנס חפשי בתיבת ספאם או קידום מכירות), וביום המפגש הודעה נוספת עם קישור למפגש. להתראות!

בוגרי ובוגרות התכנית מספרים על התכנית כאן

אם טרם נפגשנו אז נעים מאוד,

שמי שי אור, אבא לשלוש בנות (26, 20, 15). אני כותב, מלווה הורים, מנחה בקורסים וסדנאות ומרצה במסגרות שונות בארץ ובעולם על גישת הורות כמעשה ניסים, שאותה ייסדתי ושאותה אני ממשיך לפתח כבר למעלה משני עשורים.

כתבתי שני ספרים: הורות כמעשה ניסים (2013), שמביא את עיקרי הגישה ושהפך לרב מכר (עד היום הודפס ב-14 מהדורות ותורגם למספר שפות) ובלי גבולות (2017), שעוסק ביחסי הכוחות שבין הורים לילדיהם.

בשנים האחרונות אני מכשיר מטפלים לליווי הורים בגישת הורות כמעשה ניסים, במסגרת תוכנית ההכשרה הדו-שנתית לתרפיסטים שאותה פיתחתי ושאותה אני מוביל יחד עם צוות של מורים ומנחים.

לאורך עשרים וכמה השנים שבהן אני מלווה הורים בגישה, זכיתי לחזות בניסים מתחוללים לנגד עיניי המשתאות אצל אלפי משפחות, ולהגדיל את כמות האהבה בעולם באמצעות קרבה, אהבה ואנושיות פשוטה.

ניתן להצטרף לקבוצת הוואטסאפ השקטה של "הורות כמעשה ניסים", 
שבה נשלחות מדי פעם הודעות חשובות וקישורים למפגשים
 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.