.

ומדברות את שפת הלב
עם אורית פיול אור

יום שני 13/03/23
20:00-21:30 שעון ישראל

שפת הלב מתקיימת בתדר של הקשבה אמהית, נטולת אינטרס מלבד הרצון להכיל את מה שיש – הצלחות וכישלונות, רגשות קשים ושמחות גדולות. הדרך לדבר את שפת הלב מבקשת מאיתנו להסתכל בעיניים, להאט את הקצב, להקשיב, ולהסכים להישאר גם כשמרגש מאוד וגם כשכואב כל כך.

אנחנו מאמינות שנשים יודעות איך לדבר את שפת הלב, אך שכחו את הדרך אליה אחרי שכוסתה בשכבות על שכבות של מיסוך וטשטוש עקבות. אבל יש דרך ללמוד אותה, ולהיזכר בה שוב ושוב ושוב, כך שנחזור ונקשיב לעצמנו ונמיס את הקרום שסביב ליבנו.

המעגל מתקיים באמצעות zoom.  ההרשמה ללא עלות, על בסיס מקום פנוי. עם זאת, תוכלי לבחור לשלם בעבור השתתפותך במעגל באמצעות תשלום פתוח. הדבר מאפשר להמשיך ולקיים את המעגלים לרווחתן של הנשים כולן. כל הפרטים - וקישור לתשלום בסכום פתוח - נמצאים בדף התודה שיעלה לאחר ביצוע ההרשמה. תודה רבה מעומק הלב🙏

להרשמה למעגל מלאי את פרטייך

שימי לב: כל הפרטים הטכניים לגבי המעגל יופיעו בדף התודה, שיעלה על המסך לאחר ההרשמה. לפני ההתכנסות נשלח לך תזכורת במייל ובקבוצת הווטצאפ (אם לא מצאת מייל בתיבת הדואר הנכנס חפשי בתיבת ספאם או קידום מכירות), וביום המעגל
תקבלי הודעה נוספת עם קישור למעגל. להתראות!

כתובת אימייל
שם
טלפון סלולארי
מדינה

משתתפות במעגל

נשים כנות שמעזות להישיר מבט. 
נשים סוערות מחפשות נתיב לקולות מושתקים.
נשים שיודעות שיש שפה אחרת לחיים ורוצות להיזכר בה ולדבר אותה.

אחרי שנים רבות שבהן הנחיתי מעגלי ריפוי באין ספור מקומות ברחבי הארץ והעולם, באה הקורונה ואיתה ההבנה שמעגל הוא צורת קיום והתנהלות, וששפת הלב היא צורת תקשורת, שאפשר (וצריך) לקיים בכל מקום, בטח שגם בזום.

וכך, במהלך השנה האחרונה אנחנו מתכנסות בזום אחת לחודש, למעגל של דיבור בשפת הלב. ומדי חודש מתרחש הפלא, שמאפשר לעשרות רבות של נשים דוברות עברית להימצא יחד כאן ועכשיו בכל רחבי העולם.

מעגל הוא מרחב המחייה הטבעי של שפת הלב. שם היא מתקיימת, נושמת, לפעמים שועטת ובועטת, ותמיד תמיד פשוטה, עמוקה ומזככת.

את מוזמנת לבוא ולדבר את שפת הלב יחד עם עוד נשים שמבקשות להיזכר בה. את מוזמנת למרחב בטוח שבו את יכולה להישען ולהרגיש חופשייה. להרגיש אהובה בדיוק כמו שאת.

מקווה לפגוש אותך! 
אורית פיול אור

מעדיפה לקבל מאיתנו הודעות בווטצאפ?

מוזמנת להצטרף לקבוצת הוואטסאפ השקטה של "נשים יודעות", שבה אנחנו שולחות מדי פעם הודעות חשובות וקישורים למעגלים.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.